Hakkımızda

İÇERİK REHBERİ, yazılı mecrada yer alan her konuda teknik ve alanında bilgi sahibi personeli ile içerikler üreten, bu içerikleri en doğru şekilde dolaylı veya doğrudan okuyucuya sunan, sanal ortamda varolan bilgilerin gelişmesine ve değişmesine çaba gösteren, yanlış bilgilerle değil doğru bilgilerle gerçeği ulaştırma amacında olan içerik oluşturucu topluluğudur.

Yaklaşık 7 yıldır aralıksız olarak teknik konuları takip ediyor, kendimizi geliştiriyor ve ileriye dönük çalışmalarımız ile farklılık yaratmaya çalışıyoruz. Bu farklılıkları ise sizlere sunarak kaliteli hizmetler almanıza, kullanıcılarınıza kendinizi çok iyi tanıtmanızda yardımcı oluyoruz.

Artık herkes biliyor ki özgün içerikler sitelerin olmazsa olmazı. Her anlamda etkili bir portföy ve takipçi yakalamak için özgün içerik bir web sitesi için şart. Her kategoriye uygun özgün içerikleri hazırlamak, seo kurallarına uygun içerikleri oluşmak, Google algoritmalarına uygun makaleler hazırlamak tamamen profesyonel bir süreç. Bu süreçte İçerik Rehberi yanınızda durarak sitelerinizi içerik anlamında zenginleştiriyor.

Biz 250+ kişilik dev bir ekibimiz. Yerelden genele, online olarak hizmet veren sizlerin mutluluğu için doğru ilkelerle yoluna devam eden lider bir yazım ekibiyiz. Peki bizi diğerlerinden farklı kılan özelliklerimiz neler? İnsanlar bizi neden seçiyor?

 

1- Güler yüzlü hizmet anlayışı ile hareket etmekteyiz. 

2- Size en uygun hizmeti saniyeler içerisinde tespit ederek, bu hizmetimizden en iyi şekilde faydalanmanıza olanak sağlamaktayız.

3- Hizmet anlayışımız dürüstlük, hakkaniyet ve verilen sözün daima arkasında durmaktadır.

4- Verilen hizmetten memnun kalmazsanız paranızı iade etmekteyiz veya tekrardan hizmetimizden faydalandırmaktayız.

5- İçeriklerinizi Google kelime algoritmasına uygun şekilde hazırlar ve tarafınıza iletiriz.

6- Seo uyumlu içerikler hazırlar ve %100 özgün şekilde tarafınıza teslim ederiz.

7- Uygun fiyatlarımız ile sizlere hizmet etmekteyiz.

8- Para bizim için ikinci plandadır. Birinci önceliğimiz ise müşteri memnuniyetidir.

9- Zengin site zengin içerikten geçer mantığı ile hareket eder, çalışmalarınızı kendi çalışmalarımız gibi benimseyip hizmet veririz.

10- Bizi biz yapan, ekmeğimizin goncası her daim yanımızda olmasını istediğimiz müşterilerimize daimi olduğumu hissettiririz.

 

Aslında biz bunları sizi mutlu etmek için yapıyoruz. Bir helallik almak bizimde hakkımız.

 Bizi Takip Edin

Bizden Haberdar Ol

Kayıt Ol!

İletişim 0 506 118 75 92