Sosyal Medya

Sosyal Medya üzerinden reklam çalışmalarının yanı sıra sosyal medya hesaplarınızda veya sayfalarınızda editörlük hizmetide sağlıyoruz. Firma veya çeşitli paylaşımlar yaptığınız hesaplarınızın sosyal medyada bilirliniği artırmak, hedef takipçi sayısına ulaşmanız için .eşitli varyasyonlarda reklam çalışmalarınızı yaparak sayfalarınızın ve/veya hesaplarınızın takipçi ve beğeni sayısını arttırıyoruz. Ayrıca ilgilenemediğiniz sosyal medya hesaplarınızı ve/veya sayfalarınızda editörlük hizmeti sağlıyor, sayfa ve/veya hesaplarınızın güncel kalmasına olanak sağlıyoruz.

Tamamı manuel ve gerçek kişilerin yaptığı çalışmalar ile aktif şekilde çalışmalarınızı editörlük hizmeti ile yürüyüyoruz. Ayrıca ürün, hizmet veya paylaşımlarınızın sosyal medya reklam platformlarında reklamlarını yaparak takipçi ve beğeni sayınızı arttırıyoruz.

Çalışmalarımız sistematik şekilde ilerlemekte ve hesaplarınız üzerinde günlük güncel şekilde belirli aralıklarla reklamları ve paylaşımları yapılmakta. 

Faydaları;
- Takipçi ve beğeni sayılarınızda artışlar olacaktır.
- Hesaplarınız ve&veya sayfalarınız güncel kalacak ve bu sayede takipçi aktifliği korunakcaktır.
- Ticari çalışmalarda karınız ve/veya satışlarınızda artışlar olacaktır.
- Firma bilinirliğiniz artacaktır.

Nasıl Çalışma Yaptırılır?
Sizden talep edilen bilgiler ve kullanıcı bilgilerine istinaden talep ettiğiniz reklam ve editörlük çalışmalarının her hangibirisi veya ikisinin yapılacağı çalışmalar rapor edilerek tarafınızdan onay alındıktan sonra çalışmalar hızlı ve etkili şekilde tarafımızca başlanacak ve hizmetimizden faydalanacaksınız. 

Sosyal Medya Çalışma Süresi Nedir?
Sosyal medya çalışma taleplerinizin süresini karşılıklı incelemeler sonucunda karar vermekteyiz. Bütçenize ugyun çalışma süreleri belirlenecektir.Bizi Takip Edin

Bizden Haberdar Ol

Kayıt Ol!

İletişim 0 506 118 75 92