">


E-posta Pazaralama

E-posta pazarlama hızlı gelişen teknolojinin artık en işlek kullanılan pazarlama yöntemi. Pazarlama sisteminin üst katmanında yer alan e-posta pazarlama ile kurumsal yapı hızla geliştirilmekte, hedef kitleye ulaşım gün geçtikçe hızlanmaktadır. Bu pazar payından yararlanmak isteyen firmaların ilk tercihleri arasında yer alan e-posta entegrasyonu ile en hızlı şekilde müşteri potansiyeline ulaşmak artık çok daha kolay. İçerik Rehberi bu pazar payından faydalanmak isteyen kişi, kurum ve kuruluşlar için geliştirmiş olduğu sistemi ile hızlı ve kesin çözümler sunmaktadır.

E-posta Pazarlama Sisteminin Faydaları;
1- Firma bilinirliğinizi arttırmaya yönelik çalışma tekniğidir.
2- Ürün ve hizmetlerinizin daha fazla insana ulaşmasına imkan tanımaktadır.
3- Müşteri portföyünüzün artmasına olanak sağlamaktadır.
4- Potansiyel müşteri ağını yakalamanıza yardımcı olmaktadır.
5- Sadakatinizi arttırıcı çalışmalara, geri dönüşüme fırsat tanımaktadır.

E-posta pazarlamanın bunlar dışında sayısızca faydaları bulunmakta. Genel olarak dikkate alındığında mailing pazarlamanın dikkat çekici özellikleri olarak ilk sırada bunları göstermek mümkün..

İçerik Rehberi E-posta Pazarlamada Neler Yapmakta?

İçerik Rehberi olarak mailing pazarlama stratejinizde sizlere çeşitli çalışmalar sunuyoruz. Hedef kitleniz, müşteri potansiyelinizi dikkate alarak firma araştırma çalışması yapıyoruz. Yapılan araştırma işlemi ardından, tanıtıcı mailllerinizi html formatında hazırlayıp, sizin adınıza özel sistem aracılığı ile hiçbir mail şifresi vs.. almadan toplanan müşteri hedef kitlenize iletiyoruz.

Çalışma Aşamaları;

1- Hedef kitlenizdeki firmaların bilgileri ekibimiz tarafından toplanır. Toplanan bilgilerin doğruluğu tarafımızdan teyit edilir.
2- Html şablonunda ve özel şablonlarla tanıtımı yapılacak firma, ürün veya hizmet bilgilerine uygun şekilde tanıtıcı mail içeriği hazırlanır.
3- Hazırlanan bilgiler ve mail içeriği spam süzgecinden geçirilir ve tarafınızdan onay verilmesi için iletimi sağlanır.
4- Spam süzgeç işlemi ve onay işlemlerinin ardından kademeli olarak mail gönderimi sağlanır. Mail gönderimi özel sistemler tarafından, farklı ıp adresleri üzerinden gerçekleştirilir. Bu sayede hiçbir tanıtıcı mail spama düşmeden direk gönderilen mail adresinin gelen kutusuna düşer. Gönderim esnasında mail şifreniz talep edilmezBizi Takip Edin

Bizden Haberdar Ol

Kayıt Ol!

İletişim 0 506 118 75 92