Sık Sorulan Sorular

Soru: Toptanmakale.com & İcerikrehberi.com nasıl çalışır?
Cevap: Toptanmakale.com & İcerikrehberi.com kendine özel yapısı ile kullanıcılarına en iyi hizmeti vermeyi amaç edinmiş bir e ticaret sistemidir. Geliştirilen algoritması sayesinde sorunsuz olarak çalışan sistem her zaman geliştirilmeye açıktır, her hangi bir sorun yaşanması durumunda İletişim bölümünü kullanarak iletişim kurabilirsiniz.

Soru: Bir makaleyi kaç kişi satın alabilir?
Cevap: Sistemde bulunan makaleyi sadece 1 kişi alabiliyor, alınan makale sistemden otomatik olarak kaldırıldığı için makalenin özgünlüğü ise %100 korunuyor.

Soru: Hesabıma nasıl kredi yükleyebilirim?
Cevap: Profil sayfanızda bulunan Kredi yükle butonuna basarak ilgili sayfaya yönelebilirsiniz. Banka ile yapacağınız Eft ve Havale ödeme sonrasında ise Ödeme bildirim sayfasından yaptığınız ödemeyi bildirmeniz sonrasında krediniz en kısa sürede hesabınıza eklenecektir.

Soru: Aldığım makaleyi iade hakkım var mı?
Cevap: Aldığınız makaleleri iade etme konusunda bir hakkınız maalesef yok. Fakat bir istisna dahilinde tarafımızdan gerçekleşmiş veya gerçekleşen sorunlar neticesinde bizimle iletişime geçerek ödeme iadesi alma şansınız bulunmaktadır.

Soru: icerikrehberi.com Sitesi Ne Gibi Avantajlar Sunmaktadır? (Biz - Sistem Hakkında Bilgi)
Cevap: Bilindiği üzere internet sitelerinin gelişimi için en önemli kıstas içerik. Seo'da en önemli kıstas olan içerik özgünlük, sadelik, okuyucu dostu olması gerekir. Özgünlükte hiçbir yerde yayınlanmamış olması, içeriğin eklenen siteye özgün olması sitenin index almasına olanak sağlamaktadır. Sadelikte ise tamamen konuya uygun içeriğin anlatılması, okuyucu dostu bir sistematiğe sahip olması gerekir. İçerik Rehberi olarak bunları dikkate alarak hazırlamış olduğumuz yazılar sayesinde siteleriniz zengin içeriğe sahip olacak ve belirttiğimiz gibi zengin site zengin içerik ile orantılı şekilde index almasına yardımcı olacaktır.
Sektörel gelişimin öncülüğünü uygun fiyatlarda sunmaktan kaçınmadan, kaliteyi ucuza sunmanın sektörde ne denli önemli olduğu görülmektedir. Tonlarca para harcanmakta, sınırsız vakit ile sitelere fedakarlık edilmektedir. Verilen emeklerin karşılığını almak için aylarca, yıllarca sabah akşam bakarak sitenin insanlara ulaşması için çalışma yürütmekteyiz. Çalışmalarımız olumlu yönde hareket ederken muhakkak içeriğinde kaliteli ve özgün olması gerekiyor. İşte bu anlamda en önemli kıstasta karşınıza çıkıyoruz. Hep belirttiğimiz gibi Zengin Sitesi Zengin İçerik için icerikrehberi.com

Soru: Makale Siparişi Nasıl Verebilirim?
Cevap: Sistemde yer alan hazır makalelere ihtiyacınız olmadığını tespit etmeniz durumunda veya yeni bir konu yazdırmak istemiz durumunda; makale yazılacak içerikler icerik@icerikrehberi.com adresimize mail atarak, skype üzerinden internetbeyni@hotmail.com adresimizi yükleyip skype üzerinden görüşerek, 0506 118 7592 numaramız üzerinden sms, whatsapp, viber uygulamaları üzerinden mesaj atarak sipariş verebilirsiniz.


Soru: Alınan Makalenin İade Hakkı Varmıdır?
Cevap: Almış olduğunuz içeriklerde iade hakkını söz konusu değildir. Makalede revize hakkınız bulunmaktadır. Bunun dışında beğenmediğiniz içerikleri iadesini maalesef yapamamaktasınız. Açılan makaleler iade edilememektedir.